DaVinci Ocutein Brillant Lutein 25 mg 60 tablet

Kód: 97
519 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Komplexní výživa pro vaše oči. Zrak je jedním z našich nejdůležitějších smyslů a je třeba se o něj starat s náležitou péčí. Tento přírodní doplněk stravy udržuje oči ve správné kondici. Účinný komplex látek oči řádně vyživuje, zlepšuje vidění, zabraňuje působení volných radikálů a chrání je před oxidačním poškozením. Lutein a fosfatidylcholin se postarají o rychlé a zároveň dlouhodobé působení přípravku. Příjemná forma potažených tablet, které se snadno polykají, je v dnešní uspěchané době rychlým a velmi pohodlným řešením, jak doplnit chybějící a tělu prospěšné látky.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem

Detailní popis produktu

Účinná pomoc z přírody

Tento doplněk stravy využívá látek, které se přirozeně vyskytují v naší potravě. V dnešní uspěchané době jich ale velmi často nepřijímáme dostatečné množství, a tak tento produkt nabízí rychlé a spolehlivé řešení, jak udržet svůj zrak v dobré kondici.
 

Mechanismus účinku

Poškozené životní prostředí a velké množství škodlivin v našem okolí našemu organismu příliš neprospívá. Zraku nevyjímaje. UV záření a silné ionizační záření způsobuje vznik volných radikálů, které poškozují membrány a bílkoviny v čočce. Tomu dokáží zabránit antioxidanty, kterých ale ve stravě většinou nepřijímáme dostatečné množství. Tento přípravek je doplňuje v dostatečném množství a spolu s nimi i spoustu dalších látek, které oko vyživují.
 

Síla aktivních složek

Zinek a vitamín A se starají o udržení normální kvality zraku. Zatímco více luteinu urychluje nástup účinku a zajišťuje dlouhodobé působení přípravku, fosfatidylcholin se stará o jeho maximální vstřebání a využití. Antioxidant complex neutralizuje volné radikály a karotenoidy oko vyživují. Přípravek je navíc doplněn o lecitin, kyselinu listovou, selen, měď a další tělu prospěšné látky.
 

Dokumenty

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.109 kg