DaVinci Ocutein Brillant Lutein 25 mg 60 tablet

Kód: 97
519 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Komplexní výživa pro vaše oči. Zrak je jedním z našich nejdůležitějších smyslů a je třeba se o něj starat s náležitou péčí. Tento přírodní doplněk stravy udržuje oči ve správné kondici. Účinný komplex látek oči řádně vyživuje, zlepšuje vidění, zabraňuje působení volných radikálů a chrání je před oxidačním poškozením. Lutein a fosfatidylcholin se postarají o rychlé a zároveň dlouhodobé působení přípravku. Příjemná forma potažených tablet, které se snadno polykají, je v dnešní uspěchané době rychlým a velmi pohodlným řešením, jak doplnit chybějící a tělu prospěšné látky.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Účinná pomoc z přírody

Tento doplněk stravy využívá látek, které se přirozeně vyskytují v naší potravě. V dnešní uspěchané době jich ale velmi často nepřijímáme dostatečné množství, a tak tento produkt nabízí rychlé a spolehlivé řešení, jak udržet svůj zrak v dobré kondici.
 

Mechanismus účinku

Poškozené životní prostředí a velké množství škodlivin v našem okolí našemu organismu příliš neprospívá. Zraku nevyjímaje. UV záření a silné ionizační záření způsobuje vznik volných radikálů, které poškozují membrány a bílkoviny v čočce. Tomu dokáží zabránit antioxidanty, kterých ale ve stravě většinou nepřijímáme dostatečné množství. Tento přípravek je doplňuje v dostatečném množství a spolu s nimi i spoustu dalších látek, které oko vyživují.
 

Síla aktivních složek

Zinek a vitamín A se starají o udržení normální kvality zraku. Zatímco více luteinu urychluje nástup účinku a zajišťuje dlouhodobé působení přípravku, fosfatidylcholin se stará o jeho maximální vstřebání a využití. Antioxidant complex neutralizuje volné radikály a karotenoidy oko vyživují. Přípravek je navíc doplněn o lecitin, kyselinu listovou, selen, měď a další tělu prospěšné látky.
 

Dokumenty

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.109 kg