Procten krém na hemoroidy 40 ml

Kód: 333
Neohodnoceno
Značka: Erbagil
399 Kč
Skladem

PROCTEN krém na hemoroidy je jedním z nejúčinnějších zdravotnických prostředků pro rychlé hojení hemoroidů, zánětů a poranění konečníku. Účinně snižuje zánět, svědění, pálení a zarudnutí. Ulevuje od bolesti, urychluje hojení.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

PROCTEN krém na hemoroidy je jedním z nejúčinnějších zdravotnických prostředků pro rychlé hojení hemoroidů, zánětů a poranění konečníku. Účinně snižuje zánět, svědění, pálení a zarudnutí. Ulevuje od bolesti, urychluje hojení.

Obsahuje patentovanou složku OzoilE, která je unikátní kombinací ozonu a extra panenského olivového oleje.


INDIKACE:

Vhodný při potížích způsobených hemoroidy, záněty sliznice konečníku včetně ulcerujících proktokolitid, k hojení análních fisur. Působí protizánětlivě, snižuje zarudnutí, svědění, pálení a otok. Zpevňuje cévní stěnu, snižuje krvácivost. Má ochranné a lubrikační schopnosti. Obnovuje poškozenou tkáň, stimuluje tkáňovou regeneraci a epitelizaci.


JAK POUŽÍVAT:

Důkladně umyjte postižení místo vodou nebo nejlépe přípravkem IDROZOIL - roztokem na mytí a čištění. Opláchněte vodou a osušte.

- Zánět sliznice konečníku: Upevněte na tubu rektální aplikátor a aplikujte na postiženou plochu večer, ráno a po každém vyprázdnění, dokud nedojde ke zlepšení.

- Hemoroidy a ragády: Aplikujte přípravek přímo na postiženou plochu. Doba trvání léčby závisí na rychlosti zmírnění či vymizení potíží.

POKYNY

Případy přecitlivělosti nebo vedlejších účinků nejsou známy. Pokud se však objeví, přerušte aplikaci a poraďte se s lékařem.

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

  • OzoilE® (patentovaná složka - stabilní Ozonidy s vitamín E acetátem)
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) - působí zejména proti plísním a kvasinkám. Zvyšuje protizánětlivý efekt bioperoxidů.
  • Výtažek z listů černého rybízu - posiluje cévní stěnu, zmírňuje otok. Je definován jako přirozený "kortizon", má protizánětlivý účinek. Urychluje tvorbu buněk.
  • Kyselina Glycyrrhetinová (extrakt z kořene Lékořice) - má výrazný účinek proti zánětu a svědění. Působí proti bakteriím a virům.
  • Cera Alba (bílý včelí vosk) - ochranná funkce kůže a sliznice, vytváří na povrchu film, který udržuje vlhkost. Protizánětlivý, hojivý a regenerační účinek.
  • Sůl kyseliny hyaluronové - hydratuje a podporuje hojení, přispívá k ochraně sliznice konečníku.
  • Arginin - stimuluje regeneraci tkání.

Zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Co je OzoilE?

OzoilE je 100% přírodní alternativa syntetických léčivých přípravků a steroidů. K použití na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, ulevuje od bolesti a svědění. Účinný proti bakteriím, virům, kvasinkám a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 

OzoilE  patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy důležité pro hojení a obnovu tkáně. Působí proti hypoxii a probíhajícím degenerativním procesům.

OzoilE je unikátní kombinace ozonu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná vitamín E acetátem.

OzoilE obsahuje:

OZONIDY získané ozonizací extra panenského olivového oleje. Působí protizánětlivě, mikrobicidně, rychle snižují otok a zmírňují bolest.

BIOPEROXIDY uvolněné z Ozonindů při aplikaci přípravku na kůži nebo sliznici jsou zodpovědné za antimikrobiální a protizánětlivý účinek.

Současně uvolněný KYSLÍK napomáhá rychlé obnově poškozené tkáně a její funkce.

VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.