Walmark Biopron9 Premium 60 tobolek

Kód: 98
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Walmark
395 Kč
Skladem

Užívání antibiotik je často doprovázeno zažívacími obtížemi, a to díky nedostatku probiotických bakterií, které antibiotika ničí. Pro jejich zmírnění a předcházení je proto vhodné současně užívat účinná probiotika. Ty vám dodá přípravek Biopron9 Premium, který obsahuje komplexní a vyváženou kombinaci probiotických a prebiotických látek ve vysoké denní dávce 20 miliard. Užívat ho mohou i děti, těhotné a kojící ženy.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

 

Ideální volba při užívání antibiotik

Biopron9 Premium představuje perfektní doplněk při užívání antibiotik. Napomáhá ke zmírnění zažívacích potíží, jako jsou například průjem, zácpa či nevolnosti, které patří k častým nežádoucím účinkům.
 

Špičková probiotická kvalita

Doplněk stravy obsahuje vysoce účinný probiotický komplex látek. Nalezneme v něm vyváženou kombinaci 9 kmenů probiotických kultur a prebiotik fruktooligosacharidů v denní dávce 20 miliard.
 

Vhodný pro děti i kojící ženy

Přípravek můžete nasadit hned od začátku užívání antibiotik. Je vhodný pro dospělé, děti od 3 let i těhotné a kojící ženy. Navíc je jeho složení zcela bez lepku, užívat ho proto mohou i diabetici.