Aniosgel 800 dezinfekce na ruce s pumpičkou 500 ml

Kód: 52
Akce
Značka: Anios
175 Kč –21 %
aniosgel 800 s pumpickou 500 ml
175 Kč –21 % 139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Plně virucidní alkoholová dezinfekce rukou Aniosgel 800 dezinfekce na ruce s pumpičkou 500 ml ve formě gelu, je vyroben především z BIO ethanolu a glycerolu a to bez přidaných barviv a parfemace.

Vhodný pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Je dermatologicky testován dle nejnovějších a nejpřísnějších EN standardů. Vhodný i pro citlivou pokožku.

Jeho účinnost je prokázána na 99,9% mikroorganismů vč. účinnosti na celou škálu koronavirů. Dezinfekční gel je dodáván v plastové lahvičce s pumpičkou.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem

Detailní popis produktu

Vlastnosti výrobku:

  • Testováno podle nejnovějších EN standardů, Aniosgel 800 je plně virucidní a vhodná pro hygienickou i chirurgickou dezinfekci rukou.
  • Vhodný i na citlivou pokožku
  • Dermatologicky testováno
  • Bez parfemace a barviv

 

Použití:

  • Vhodné pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Aplikujte roztok na suché ruce. Důkladně rozetřete. Dbejte na rovnoměrné a dostatečné nanesení a ponechejte působit předepsanou dobu. Udržujte ruce vlhké po dobu expozice.

 

Složení:

  • Ethanol (CAS č. 64-17-5: 800 mg/g, což odpovída 838 ml/l), zahušťovadla, hydratační látky, změkčovadla a voda. Bez parfemace a bez barviv.

 

Bezpečnostní list

Produktový list