Cathejell Lidocaine C inj.25x8.5g

Kód: 244
Značka: Montavit
1 265 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Cathejell Lidocain C je sterilní čirý gel, který je rozpustný ve vodě a používá se jako lubrikant pro katétry, endoskopy, sondy, hadičky a jiné lékařské prostředky.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem

Detailní popis produktu

Cathejell Lidocaine C inj. 12.5g

Sterilní lubrikační gel k instilaci, lubrikant pro katetry, endoskopy, sondy, trubice. Anestezující - rozpustný ve vodě - čirý. Cathejell Lidocain C slouží jako lubrikant pro použití na sliznicích a má lokální anestetický a germicidní účinek; je určen k zajištění úlevy od bolesti během výkonů a brání infekcím.

Účinek začíná působit již za 5–10 minut po aplikaci a trvá 20–30 minut. 1 jednorázová sterilní stříkačka typu accordion s 12,5 g gelu. 100 g gelu obsahuje 2 g hydrochloridu lidokainu a 0,05 g dihydrochloridu chlorhexidinu, ve vodě rozpustní gel.

Užití

Cathejell Lidocain C je sterilní čirý gel, který je rozpustný ve vodě a používá se jako lubrikant pro katétry, endoskopy, sondy, hadičky a jiné lékařské prostředky. Používá se při zavádění katétru, endoskopickém vyšetření močového měchýře, postupech prováděných v dýchacích cestách, zavádění katétru do suprapubické oblasti, při endoskopických postupech na rektu a tlustém střevě, při endoskopických aplikacích v nazofaryngeální oblasti (gastroskopie, bronchoskopie) a při gynekologických aplikacích. Cathejell Lidocain C se používá na mukózních membránách jako lubrikant a kromě svého primárního účinku má také lokálně anestetické a germicidní účinky. Při výkonech přispívá k úlevě.

Dávkování Cathejell Lidocaine C inj.

K naplnění močové trubice stačí obsah jedné sterilní stříkačky typu accordion. Její obsah je 12, g, z toho nainstalované množství do močové trubice je cca 10 g. Neinstalujte nikdy větší množství než je v 1 stříkačce!

Složení

Lidocaini hydrochloridum, Chlorhexidin dihydrochloridum.

Upozornění

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí! Čtěte pečlivě návod k použití!

Balení

Cathejell Lidocaine C inj. inj. 25 x 12.5g

Doplňkové parametry

Kategorie: Injekční jehly a stříkačky
Hmotnost: 0.547 kg