Cathejell Lidocaine C inj.25x8.5g

Kód: 244
Neohodnoceno
Značka: Montavit
1 365 Kč
Skladem

Cathejell Lidocain C je sterilní čirý gel, který je rozpustný ve vodě a používá se jako lubrikant pro katétry, endoskopy, sondy, hadičky a jiné lékařské prostředky.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Cathejell Lidocaine C inj. 12.5g

Sterilní lubrikační gel k instilaci, lubrikant pro katetry, endoskopy, sondy, trubice. Anestezující - rozpustný ve vodě - čirý. Cathejell Lidocain C slouží jako lubrikant pro použití na sliznicích a má lokální anestetický a germicidní účinek; je určen k zajištění úlevy od bolesti během výkonů a brání infekcím.

Účinek začíná působit již za 5–10 minut po aplikaci a trvá 20–30 minut. 1 jednorázová sterilní stříkačka typu accordion s 12,5 g gelu. 100 g gelu obsahuje 2 g hydrochloridu lidokainu a 0,05 g dihydrochloridu chlorhexidinu, ve vodě rozpustní gel.

Užití

Cathejell Lidocain C je sterilní čirý gel, který je rozpustný ve vodě a používá se jako lubrikant pro katétry, endoskopy, sondy, hadičky a jiné lékařské prostředky. Používá se při zavádění katétru, endoskopickém vyšetření močového měchýře, postupech prováděných v dýchacích cestách, zavádění katétru do suprapubické oblasti, při endoskopických postupech na rektu a tlustém střevě, při endoskopických aplikacích v nazofaryngeální oblasti (gastroskopie, bronchoskopie) a při gynekologických aplikacích. Cathejell Lidocain C se používá na mukózních membránách jako lubrikant a kromě svého primárního účinku má také lokálně anestetické a germicidní účinky. Při výkonech přispívá k úlevě.

Dávkování Cathejell Lidocaine C inj.

K naplnění močové trubice stačí obsah jedné sterilní stříkačky typu accordion. Její obsah je 12, g, z toho nainstalované množství do močové trubice je cca 10 g. Neinstalujte nikdy větší množství než je v 1 stříkačce!

Složení

Lidocaini hydrochloridum, Chlorhexidin dihydrochloridum.

Upozornění

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí! Čtěte pečlivě návod k použití!

Balení

Cathejell Lidocaine C inj. inj. 25 x 12.5g

Doplňkové parametry

Kategorie: Injekční jehly a stříkačky
Hmotnost: 0.547 kg