Clearblue Plus rychlá detekce těhotenský test 1 ks

Kód: 176
Neohodnoceno
Značka: ClearBlue
99 Kč
Skladem (1 ks)

Těhotenský test Clearblue Plus byl vytvořen tak, aby vám nabídl nejsnazší testování těhotenství, s přesností odpovídající standardům značky Clearblue – a s výsledky za pouhou 1 minutu. Jeho revoluční design je výsledkem rozsáhlého výzkumu u žen, a dokonce v roce 2012 vyhrál cenu za design Red Dot.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Jak těhotenský test Clearblue funguje?


Když jste těhotná, vaše tělo produkuje těhotenský hormon. Množství hCG v těle se v raných fázích těhotenství zvyšuje. Těhotenský test Clearblue dokáže zjistit i malá množství tohoto hormonu v moči již ode dne, kdy očekáváte menstruaci.
Citlivost testu Clearblue PLUS je 25 mI.U. / Ml.

Kdy mohu těhotenský test Clearblue provádět?


Těhotenský test Clearblue můžete použít v kteroukoli denní dobu ode dne, kdy očekáváte začátek menstruace. Chcete-li zjistit, kdy menstruace měla přijít, spočítejte svou obvyklou délku cyklu tak, že spočítáte počet dnů od prvního dne menstruace do dne před začátkem následující menstruace.
Pokud máte nepravidelné cykly, počítejte svůj nejdelší cyklus v několika posledních měsících před provedením těhotenského testu.

Pokud nemáte vůbec představu o tom, kdy by menstruace měla přijít, doporučujeme provádět těhotenský test nejdříve 19 dnů poté, co jste naposledy měli nechráněný sex.

Pokud je výsledek "Nejste těhotná" a vy přesto máte podezření, že jde o těhotenství, měla byste před novým těhotenským testem alespoň 3 dny počkat, protože je možné, že jste test provedla příliš brzy.

Jak přesný je těhotenský test Clearblue? Těhotenský test Clearblue dosahuje při laboratorních testech přesnosti více než 99%.

Provedení těhotenského testu:


Těhotenský test můžete provést kdykoli ode dne očekávané menstruace.
1. Když chcete provést test, vyjměte testovací tyčinku z fóliového obalu. Ihned použijte.
2. Odstraňte modré víčko a podržte absorpční materiál na odběr vzorku směrem dolů v proudu moči při močení pouze po dobu 5 sekund. Barva obsorbčnej špičky se změní na růžovou.
3. Držte absorpční materiál směrem dolů nebo nechte testovací tyčinku ve vodorovné poloze, dokud se v okně ukončení testu neobjeví čára.
4. Víčko můžete vrátit na původní místo.

Alternativa: Získejte vzorek moči do čiré suché nádobky a absorpční materiál v ní podržte pouze po dobu 5 sekund.

Čekejte ... Modrá čára v okně testu ukazuje, že test proběhl a je připraven na odečítání výsledků. Měla by se objevit asi za 3 minuty. Nesnažte se odečíst výsledek, dokud se tato čára neobjeví.

Důležité! Výsledek neodečítejte, dokud se neobjeví modrá čára v kontrolním okénku. Pokud se v průběhu 10 minut v kontrolním okénku neobjeví modrá čára, test neproběhl úspěšně, aplikovalo se příliš mnoho nebo příliš málo moči.

Mohou výsledek ovlivnit léky nebo zdravotní stav?

Vždy si přečtěte pokyny výrobce týkající se všech léků, které berete před realizací těhotenského testu.

 


Léky na plodnost obsahující hCG mohou vést k nesprávným výsledkům (tyto léky na plodnost se obvykle dávají injekčně a provádění testu příliš brzy po jejich aplikaci může vést k falešnému výsledku "Těhotenství"). Jiné metody léčby neplodnosti (např. Klomifen citrát), léky proti bolesti a hormonální antikoncepce (např. Antikoncepční tablety) by výsledek neměly ovlivnit.

Pokud jste nedávno přestala užívat hormonální antikoncepci nebo podstupujete léčbu plodnosti, např klomifen citrátem, můžete mít nepravidelnou menstruaci a to vás může vést k tomu, že test provedete příliš brzy.

Pokud jste v poslední době byla těhotná (i když jste nedonosila), můžete dostat nepravdivý výsledek "těhotenství" Zavádějící výsledky může působit mimoděložní těhotenství, cysty, menopauza a některé velmi vzácné stavy. Pokud jste přesto získala neočekávané výsledky, měla byste si o nich promluvit s lékařem.

Použila jsem těhotenský test, ale v okně ukončení testu se neobjevila žádná modrá čára. Co mám dělat? Pokud v okně ukončení testu není žádná modrá čára do 10 minut po provedení testu, test neproběhl. Může to být proto, že se použilo příliš mnoho nebo příliš málo moči. Měli byste test provést znovu s novým testem a pečlivě se při tom držet pokynů. Můžete také vzorek moči odebrat do čisté suché nádobky a absorpční materiál do ní jen na 20 sekund ponořit.

Co když si nejsem jistá výsledkem? Aby výsledek byl "těhotenství" musí být modrá čára v okně ukončení testu a značka "+" v okně výsledku do 10 minut po provedení testu. I slabé "+" znamená výsledek "těhotenství". S největší pravděpodobností se slabé "+" objeví pokud provádíte test v den očekávané menstruace nebo kolem tohoto dne, protože hladina hCG je zatím relativně nízká.

Pokud je do 10 minut po provedení testu v okně ukončení testu modrá čára a v okně výsledku značka "-" výsledek je "nejste těhotná". Pokud si nejste jistá výsledkem, nebo pokud je výsledek "nejste těhotná" a přesto máte podezření, že jde o těhotenství, měla byste před provedení nového testu nejméně 3 dny počkat a pak se pečlivě držet pokynů.

Jak dlouho bude těhotenský test trvat? Výsledek lze odečíst kdykoli do 10 minut. Po 10 minutách byste neměli brát ohled na žádnou změnu výsledku, ke které by došlo.

Test říká, že nejsem těhotná, ale opozdila se mi menstruace. Co mám dělat? Pokud se vám opozdila menstruace a výsledek je "nejste těhotná", proveďte test znovu za 3 dny, pokud máte ještě podezření na těhotenství. Vyjde další výsledek "nejste těhotná" a menstruace se ještě nedostaví, poraďte se s lékařem.

Upozornění:


Těhotenský test Clear blue skladujte při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Domácí těhotenský test. Pouze pro použití při diagnostice in vitro. Jednorázové použití. Zlikvidujte spolu s běžným odpadem z domácnosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické testy
Hmotnost: 0.028 kg