Stada Mastu mast 30 g

Kód: 281
Neohodnoceno
Značka: Stada
89 Kč
Skladem

MASTU® mast a čípky (zdravotnické prostředky)

Určeno k použití při hemoroidech. Mast a čípky zmírňují potíže jako podrážděni, svědění, pálení a mokvání, které se často vyskytují při onemocnění hemoroidy a podporuje hojení.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Stada Mastu mast 30g
 
 
 
Mastu je zdravotnický prostředek k léčbě hemeroidů. Přípravek zmířňuje příznaky, jako je podráždění, svědění nebo pálení a mokvání. Zároveň podporuje hojení. Mastu je ve formě masti se žlutým zbarvením.
Balení obsahuje 30 g masti s aplikátorem.

Dávkování a způsob užití

Mast aplikujte 2-3x denně v dostatečném množství do řitního otvoru a jeho okolí. Před použitím by měla být kůže očištěna teplou vodou a měkkým kusem látky (bez mýdla). Nanášejte prstem nebo řpiloženým aplikátorem. K tomuto účelu našroubujte aplikátor na tubu a zaveďte jej do řitního otvoru. Tubu potom opatrně stlačte, až je aplikováno požadované množství masti. Potom očistěte aplikátor tak, že jej odšroubujete a opláchnete pod tekoucí teplou vodou. Tubu uzavřete pomocí uzávěru, aby se předešlo jejímu vyschnutí.
 

Složení

Výrobek obsahuje zásaditý gallan bismutitý, oxid titaničitý (E171), lehký tekutý parafin, krystalizující sorbitol 70%, čištěnou vodu, tuk z ovčí vlny.

 Upozornění

Nepoužívejte Mastu pokud jste přecitlivělí či trpíte alergií na některou složku z přípravku.