Sudocrem MULTI-EXPERT 400 g

Kód: 106
Tip
Neohodnoceno
Značka: Sudocrem
339 Kč
Skladem

Zdravotnický krém slouží jako prevence i podpora léčby pro případ plenkové dermatitidy, dermatitidy při inkontinenci u dospělých nebo odřenin a podrážděné pokožky. Pomůže pokožku chránit i v okolí poranění. Plenkové opruzeniny často vznikají v oblasti opakovaného otírání plenky o kůži a mohou být také průvodním symptomem průjmů. Někteří jedinci ale mají pokožku zvláště citlivou a opruzeniny tak vznikají i při častém čištění oblasti pod plenkou. Dochází pak k bolestivým otokům a v horším případě i puchýřkům, hrudkám nebo hnisavým pupínkům.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Univerzální použití

Zdravotnický krém pomůže v případě plenkové dermatitidy, ale poradí si také s dermatitidou při inkontinenci u dospělých nebo odřeninami a podrážděnou pokožkou.
Univerzální použití

Dvojí účinek

Přípravek kombinuje dvojí účinek. Dokáže zklidnit podráždění a přitom zároveň chrání citlivou pokožku. Pomáhá přitom chránit i oblast v okolí poranění.
Dvojí účinek

Zaostřeno na plenkovou dermatitidu

Plenková dermatitida postihne téměř polovinu miminek ve věku mezi devátým a dvanáctým měsícem. Může se projevovat bolestivým otokem a v horším případě i puchýřky, hrudkami a hnisavými pupínky. Proto je důležité, že krém kombinuje preventivní účinky s aktivní podporou léčby.
Zaostřeno na plenkovou dermatitidu

Vyladěné složení

Hlavní složkou přípravku je oxid zinečnatý. Ten působí spolu s benzylalkoholem proti plísním a bakteriím a vytváří ochrannou bariéru před dráždivými účinky. Zároveň pohlcuje přebytečnou vlhkost. Lanolin pak pokožku zklidní a vrací jí její vláčnost. Benzylbenzoát a benzylcinamát pomáhají urychlit hojení.
Vyladěné složení

Dokumenty

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a zdraví
Hmotnost: 0.4 kg