Veroval EKG

Kód: 362
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Hartmann-Rico
3 699 Kč
Skladem

Chytrý digitální tlakoměr s EKG rychle a s vysokou přesností změří váš krevní tlak, srdeční puls a rytmus a dokáže detekovat případné nepravidelnosti.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

 

 

 

Chytrý digitální tlakoměr Veroval EKG nabízí rychlé a přesné měření nejen vašeho krevního tlaku a srdečního pulsu. Přístroj rozlišuje také nepravidelnosti v srdečním rytmu a pomáhá tak předcházet vážným zdravotním komplikacím. Přenosné EKG vám poslouží v okamžiku, kdy na sobě cítíte příznaky a potřebujete okamžitě pořídit záznam činnosti vašeho srdce. Přístup k dalším chytrým funkcím zajistí aplikace Veroval medi.connect pro Android a iOS, stačí pouze tlakoměr propojit s chytrým telefonem prostřednictvím Bluetooth. Pro prohlížení křivek EKG je třeba výsledky načíst do PC s příslušným softwarem. Tlakoměr je dále vybaven ergonomickou manžetou Secure fit pro snadné nasazení a komfortní měření i technologií Comfort Air pro optimální natlakování manžety při měření.

 

Moderní měření

Kromě měření krevního tlaku a srdečního pulsu rozpoznává tlakoměr také nepravidelnosti v srdečním rytmu v podobě srdeční arytmie a fibrilaci síní, které mohou vést k vážným zdravotním potížím jako například k infarktu myokardu, vzniku krevních sraženin a cévní mozkové příhodě. Na případné komplikace vás přístroj upozorní.

Moderní měření
 

EKG vždy po ruce

  • Metoda 1 - Držte přístroj v pravé ruce s pravým ukazovákem na horní elektrodě, dolní elektrodu přiložte na levou stranu hrudníku zhruba 5 cm pod levou bradavku.
  • Metoda 2 - Pravý ukazovák položte na horní elektrodu, levý ukazovák na dolní elektrodu.

Přenosné EKG slouží k záznamu srdečního rytmu v okamžiku, kdy pociťujete příznaky. Vaše příznaky a zdravotní potíže vždy konzultujte s lékařem.

EKG vždy po ruce
 

Chytré funkce

V aplikaci Veroval medi.connect pro Android a iOS naleznete vaše výsledky měření a přehledné grafy naměřených hodnot, které si jednoduše můžete vytisknout, nebo sdílet například s vaším lékařem. Přístroj snadno a rychle propojíte s vaším chytrým telefonem prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Pro načtení křivky EKG je třeba převést výsledky do vašeho PC se softwarem Medi.connect.

Chytré funkce
 
 
 

Komfortní manžeta

Ergonomická manžeta Secure fit díky svému tvarování a zakončení 2 cm nad loketní jamkou poskytuje jedinečné pohodlí při měření. O správném nasazení a klidové poloze vás informuje ikonka na displeji přístroje. Po zahájení měření přichází další komfortní technologie Comfort Air, která se řídí prvním odhadem systolického tlaku a podle toho upravuje natlakování manžety tak, aby vás nic nepříjemně netlačilo.

 

Komfortní manžeta