Hartmann digi.THERMOVAL Rapid Kids flex

Kód: 231
Neohodnoceno
Značka: Hartmann-Rico
218 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Pokud máte nemocné dítě, jistě oceníte každou drobnou pomoc. Teploměr v moderním designu je spolehlivým pomocníkem pro rychlé měření teploty již během několika sekund. Pružná špička a voděodolnost umožňují měření v podpaží, v ústech i konečníku. Odečet teploty probíhá na extra velkém, přehledném displeji a přístroj si poslední naměřenou hodnotu uchovává v paměti. Baterie nabízí vysokou životnost, přístroj se navíc sám po několika minutách vypne, pokud na něj zapomenete. Teploměr je uchováván v ochranném krytu, který je odolný vůči pádu, což rodiče malých dětí jistě ocení.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

 

 

Moderní design

Praktický design výrobku je plně voděodolný. Teplotu změří již během několika sekund a odečet je snadný díky extra velkému displeji. Baterie nabízí vysokou životnost až na 4000 měření. 
 
Moderní design
 

Rychlé měření

Pružná špička přístroje se dokonale přizpůsobí místu, kde potřebujete teplotu měřit. Teploměr umožňuje měření teploty v podpaží, v ústech i v konečníku. 
 
Rychlé měření

Praktické funkce

Vnitřní paměť uchová poslední naměřenou hodnotu. Rodiče malých dětí jistě ocení pádu odolný kryt, ve kterém je přístroj uložen. 
 
Praktické funkce

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Hmotnost: 0.066 kg