Hartmann Thermoval Baby

Kód: 230
Značka: Hartmann-Rico
1 165 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Bezdotykový teploměr nejen pro kojence a batolata najde uplatnění u celé rodiny. Je vhodný pro měření různých povrchů, ale i teploty místnosti. Hodnoty se zobrazují na podsvíceném LCD displeji. Díky funkci automatického vypnutí šetří baterii. Na jednu mikrotužkovou baterií vydrží až 1 000 měření. Předností produktu je rychlost měření 3 vteřiny a paměti na 10 posledních měření. Výrobce garantuje záruku 3 roky.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem

Detailní popis produktu

 

 

Snadné a rychlé použití

Ovládání pomocí jednoho tlačítka je velice jednoduché. Je vhodný k užití pro celou rodinu. Teploměr pro měření využívá infračerveného senzoru a naměřené teploty jsou s přesností na desetinu stupně. Přesnost byla klinicky ověřena.

Snadné a rychlé použití

Multifunkční měření

Kromě schopnosti měřit teplotu lidského těla, dokáže snímat teplotu z různých předmětů(např. kojenecké lahve, vody ve vaničce) a z okolního prostředí (např. dětského pokoje).

Multifunkční měření

Bezpečné měření dětí

Díky principu bezdotykového měření můžete nerušeně měřit teplotu i kojencům a batolatům. Měření probíhá bez akustického doprovodu. Takže nemusíte spící dítě vůbec budit. Výsledek měření se objeví do 3 vteřin. Přístroj disponuje pamětí až na 10 posledních měření a optickým alarmem při naměření horečky.

Bezpečné měření dětí
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Hmotnost: 0.361 kg