Hartmann Thermoval Baby

Kód: 230
Neohodnoceno
Značka: Hartmann-Rico
999 Kč
Skladem

Bezdotykový teploměr nejen pro kojence a batolata najde uplatnění u celé rodiny. Je vhodný pro měření různých povrchů, ale i teploty místnosti. Hodnoty se zobrazují na podsvíceném LCD displeji. Díky funkci automatického vypnutí šetří baterii. Na jednu mikrotužkovou baterií vydrží až 1 000 měření. Předností produktu je rychlost měření 3 vteřiny a paměti na 10 posledních měření. Výrobce garantuje záruku 3 roky.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

 

 

Snadné a rychlé použití

Ovládání pomocí jednoho tlačítka je velice jednoduché. Je vhodný k užití pro celou rodinu. Teploměr pro měření využívá infračerveného senzoru a naměřené teploty jsou s přesností na desetinu stupně. Přesnost byla klinicky ověřena.

Snadné a rychlé použití

Multifunkční měření

Kromě schopnosti měřit teplotu lidského těla, dokáže snímat teplotu z různých předmětů(např. kojenecké lahve, vody ve vaničce) a z okolního prostředí (např. dětského pokoje).

Multifunkční měření

Bezpečné měření dětí

Díky principu bezdotykového měření můžete nerušeně měřit teplotu i kojencům a batolatům. Měření probíhá bez akustického doprovodu. Takže nemusíte spící dítě vůbec budit. Výsledek měření se objeví do 3 vteřin. Přístroj disponuje pamětí až na 10 posledních měření a optickým alarmem při naměření horečky.

Bezpečné měření dětí
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Hmotnost: 0.361 kg