Hetaida HTD8813

Kód: 232
Neohodnoceno
Značka: Hetaida
575 Kč
Skladem

Teploměr je navržen tak, aby jeho použití bylo maximálně jednoduché. Měření spustíte jednoduše pomocí jediného tlačítka. Podle výsledné teploty se displej podbarví zeleně pro zdravou teplotu, oranžově pro mírně zvýšenou nebo červeně pro horečku, teploměr navíc hodnotu nahlas přečte. Přístroj se může pochlubit dvěma desítkami patentů a jeho přesnost je klinicky dokázána. V případě potřeby je použití univerzální, po přepnutí módu poslouží i při ověření teploty mléka nebo dětské koupele.

Detailní informace

dopravné
Dopravné již od 59,-
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Produkty splňují nejpřísnější EU normy
Online platby
Online platby
Možnost platby kartou či online převodem
Výdejní místa
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Jednoduché použití

Teploměr je navržen tak, aby se maximálně jednoduše používal. Výsledek měření dokáže nahlas přečíst, takže i například prarodiče s horším zrakem mohou jednoduše změřit teplotu dítěte ze vzdálenosti jednoho až tří centimetrů od čela. Ke spuštění měření stačí stisknout jediné tlačítko.
 
 
Jednoduché použití

Přesné výsledky

Přístroj se může pochlubit bohatou sadou dvou desítek patentů. Jeho měření je velice přesné a bylo potvrzeno klinickou studií. Díky tomu se může pochlubit certifikací EU Medical CE i ISO13485.
 
Přesné výsledky

Názorné podbarvení

Pro rychlé vyhodnocení zdravotního stavu napomůže praktická funkce podbarvení displeje. Ten se podle naměřených hodnot může zbarvit zeleně pro zdravou teplotu, oranžově pro mírně zvýšenou nebo červeně pro horečku.
 
Názorné podbarvení

Univerzální použití

Po přepnutí módu měření se teploměr uplatní i pro měření teploty jiných objektů jako je jídlo, například ohřáté mléko, nebo dětská koupel.
 
 
Univerzální použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Hmotnost: 0.142 kg